Merhabalar  Uzun süredir Paylaşım yapamadığım için hepinizden özür dilerim. Bu sene kpss / yds / ALES derken günlerim çok yoğun geçiyor. Um...

Clinique All About Eye Serum

/
0 Comments
 Merhabalar 
Uzun süredir Paylaşım yapamadığım için hepinizden özür dilerim. Bu sene kpss / yds / ALES derken günlerim çok yoğun geçiyor. Umarım bu yılın sonunda emeklerimin karşılığını alıp artık çalısmaya başlayabilirim. Ozamana kadar postlarımı telefondan paylaşacağım. Yazım yanlışlarım olursa affola :) 

 Bugün sizlerle paylaşacağım ürün Clinique All about  eye serum! 8 Mart Kadınlar Günü kampanyasında yeni çıkan Beyond perfection fondöten + concealerı almıştım. Bu Ürünün yanında hediye olarak tester boyunu göndermişlerdi. Eylül'den beri yoğun tempoda çalısıyorum  ve neredeyse hergün 07.00 da uyanıyorum.Bu da haliyle Gözlerimin çok yorulmasına ve göz altı torbalarının belirginleşmesine sebep oldu. Bunu nasıl gidersem ne kullansam derken bu ürün ilaç gibi geldi diyebilirim! Göz altlarınıza içten dışa doğru hafifçe sıkarak uyguluyorsunuz. Ve 5-10 dk içinde etkisini gösteriyor.İlk Başlarda bu kadar çabuk etki göstermesi beni korkutmadı değil. Ama içeriğini ve Kullanıcı yorumlarını okudukça ürüne güvenim arttı. Günde 2-3 kez uygulayabilirsiniz. Ben sabah ve gece olmak üzere günde  2 kez kullanıyorum. Şimdilik çok memnunum.Göz altı şişliklerinden şikayetçi olanlar varsa araştırıp almalarını tavsiye ederim. Fiyatını tam olarak bilmiyorum ama clinique online da rahatlıkla bulabilirsiniz.Clinique çoğu ürünüyle benim gönlümü fethetmeye devam ediyor.Tabiki daha merak ettiğim ve almak istediğim bir çok ürünü var. Bu serumu kullananlar başka ürün tavsiyesi olanların yorumlarını bekliyorum. Hoşçakalın..


You may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

https://www.blogger.com/follow-blog.g?blogID=6974719358234970454

 

Nur's Stuudio

Türkiye'nin En Popüler Blogları

Yazar Kafem

Bumerang - Yazarkafe

Hürriyet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *