Cumartesi günü bir etkinlikte daha Bursa'lı bloggerlarla buluştuk.  Bu sefer ki durağımız The Body Shop oldu. The Body Shop bizi yen...

THE BODY SHOP ETKİNLİĞİMİZ

/
0 Comments
Cumartesi günü bir etkinlikte daha Bursa'lı bloggerlarla buluştuk. 
Bu sefer ki durağımız The Body Shop oldu. The Body Shop bizi yenilenen mağazasıyla karşıladı. 
Şunu söylemeliyim ki bu hali çok daha güzel ve düzenli olmuş.
 Önceki halinde aradığını bulabilmek pek kolay olmuyordu. 


Mağazanın değişen yeni dekorundan sizler için birkaç görselimiz:


Bu gidişimizde bizi bekleyen yeni ürünler de vardı. Hepsini deneme şansımız oldu.
Kremlerin kokusu harikaaaa!!!


Özlemciğime yapılan tebeşir uygulaması saçlarına çok yakıştı. The Body Shop'larda  artık elinizi kirletmeden rahatlıkla uygulayabileceğiniz saç tebeşirlerini bulabilirsiniz.  Pamuk yardımıyla uygulamak çok pratik ve daha çabuk sonuç veriyor.  Tek sorun pembe ve maviden başka renk seçeneği yok. Umarım devamı da gelir. 


Ben  en çok girişte bizi karşılayan bu pembe rebkli gece ve gündüz kremlerine, toniklerine ve serumuna bayıldım. Uykudan önce uyguladığınızda size 8 saatlik güzellik uykusu sunuyor.Saç tebeşiri uygulaması dışında makyaj uygulaması da yapıldı. Sevde'ciğimin güzelliğine güzellik kattı. 
Veli Bey bizlere Babassu bitkisi ve yağı hakkında bilgi verdi. Babassu yağı çok yönlü ve hafifi bir nemlendirici olup Brezilya'nın Maranhao bölgesinde yetişen cildimiz için değerli bitkilerden biri. Sadece cildimiz için değil orada yaşayan üreticilerin de önemli bir geçim kaynağıdır. Ürünleri alırken ne aldığımızı bilmekte fayda var ;)The Body Shop ailesine herşey için çok teşekkürler. Çok keyifli bir gün geçirdik. Hediyeler için de ayrıca çok teşekkür ederim.

Biz bu buluşma da sadece ürün değerlendirmesi değil sohbetler edip eğleniyoruz da. Blog yazmanın en güzel yanlarından biri de arada bir olsa da görüştüğünde seni mutlu eden insanlarla buluşup gülüp eğlenmek. Blog sayesinde tanıştığım ve arkadaşlığımızın baki kalmasını istediğim blog arkadaşlarım

Soldan başlayarak :

Ve Deniz var ama karede olmasa da :(


You may also like

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.

https://www.blogger.com/follow-blog.g?blogID=6974719358234970454

 

Nur's Stuudio

Türkiye'nin En Popüler Blogları

Yazar Kafem

Bumerang - Yazarkafe

Hürriyet

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *